Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Бердянського району Запорізької обл

1. Інформацію  про  мету,  склад   та   зміст   містобудівної документації.

               Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Бердянського району Запорізької області для потреб, пов’язаних з користуванням надрами, розроблено на підставі Розпорядження Голови Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області № 334 від 02.08.2018 року зі змінами № 381 від 14.02.2018 року.

               Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єкту містобудування, відведення  земельної ділянки, будівництво та благоустрою території, прокладку інженерних мереж тощо.

               Мета: Визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населених пунктів з метою розміщення об’єктів будівництва, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»;

Визначення містобудівних умов та обмежень.

               Проект розроблено у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.5.3 табл.2 ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», п.6.1 ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», Містобудівних умови та обмеження забудови земельних ділянок(з урахуванням вимог п.7.2 ДБН Б.1.1.-14:2012, матеріалів ОВД.

 

2. Основні  техніко-економічні  показники.1. Територія в межах проекту =39,6033га,

     в т.ч.: Територія Оленівського родовища мігматитів = 8,3402 га;

               Запаси основних корисних копалин (згідно Паспорту №3903):

               Мiгматит  А+В+С1=1024тис. куб.м;

               Середня потужність = 21,5 м

2. Ділянки промислових підприємств та комунального господарства =12,4352га,

    в т.ч. Кар’єр = 6,4742 га;

3.Ділянки сільськогосподарського призначення = 11,1843 га;

4. Водні об’єкти та Зелені насадження спеціального призначення =14,1326 га

5. Вулиці, дороги, проїзди, площі, автомобільні стоянки =1,8512га

6. Потужність гранітного кар’єру =50,13 тис.куб.м/рік

              

 3) Відомості    про    замовника   та   розробника   проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

ЗАМОВНИК: Бердянська районна державна адміністрація Запорізької області

ВИКОНАВЕЦЬ:  Приватне підприємство «Опал»

ІНВЕСТОР:  Товариство з обмеженою відповідальністю «Долинський гранітний кар’єр»

 

4) Інформацію про місце  і  строки  ознайомлення  з  проектом
детального плану.

 .          Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Підставою для подання пропозицій до проектів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

З проектом можна ознайомитись в приміщенні Долинської сільської ради за адресою. вул.. Центральна, буд. 47 в с. Долинське Бердянського району Запорізької області та на офіційному сайті Бердянської районної державної адміністрації http://berda.gov.ua/у рубріці «Доступ до публічної інформації» -«Містобудівна документація»

Строк ознайомлення до 07 грудня 2018 року.

 

5) Інформацію    про    посадову   особу   органу   місцевого  самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію прийняття та розгляду пропозицій – Секретар Долинської сільської ради – Гнаток Світлана Анатоліївна.

 

6) Відомості про строк подання і  строк  завершення  розгляду пропозицій.

З7листопада 2018 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

 Пропозиції до проекту детального плану приймаються з 07 листопада 2018 року до 07грудня 2018 року за адресою: вул. Центральна, буд. 47, в с. Долинське, Бердянського району Запорізької області.

 

7) Інформацію  стосовно  запланованих  інформаційних  заходів (презентація,   прилюдне   експонування,   телевізійні   програми, публічні конференції тощо).

Громадське обговорення відбудеться о 10 годині 00 хв. 08грудня 2018 рокувприміщенні Долинського сільського клубу, за адресою: вул. Центральна, буд. 71, в с. Долинське, Бердянського району Запорізької області.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Бердянського району Запорізької області для потреб, пов’язаних з користуванням надрами (Пояснювальна записка)

Звіт про результати розгляду пропозицій громадськості

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.