Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення до мешканців району щодо дотримання протипожежних заходів в посушливий період

Шановні мешканці району, аграрії!

Будьте пильними в цей відповідальний період, адже від безпечності можуть зійти нанівець результати багатомісячної, тяжкої хліборобської праці!

На автошляхах, що проходять через хлібні масиви, необхідно встановити щити з написами про заборону паління, користування відкритим вогнем, проїзду автомобілів, тракторів без іскрогасників, на техніці мати справні вогнегасники, мітли, покривала та інше.

Хлібні поля розділити на ділянки не більше 50 га, між ними зробити прокоси шириною не менше 8 м, уздовж прокосів проорати смуги шириною не менше 4 м, обкосити хлібні поля в місцях прилягання їх до лісосмуг, автошляхів, уздовж обкосів проорати смуги шириною не менше 4 м.

Встановити біля хлібних масивів, на яких проводиться збирання врожаю, трактор з плугом та пристосовану до пожежогасіння сільгосптехніку.

Одна із головних заборон в цей відповідальний період – не допускати спалювання стерні, пожнивних залишків, а також сухої трави уздовж доріг та розведення вогнищ на полях. 

 

 

Райдержадміністрація

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.