Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення до жителів Бердянського району!

Шановні мешканці Бердянського району!

Україна, як і увесь світ, вступила у боротьбу з пандемією коронавірусу. Мобілізовано усі ресурси законодавчої та виконавчої гілок влади, аби максимально зменшити, насамперед для людей, усі ризики і наслідки епідемії.

Безумовно, найбільше навантаження сьогодні на плечах медичних працівників. І кожен з нас, дотримуючись вимог карантину і самоізоляції, допомагає лікарям.

Та крім цього, треба пам’ятати, що поруч з нами живуть люди, які також потребують допомоги.

Це можуть бути не тільки літні люди – бабусі й дідусі, це можуть бути одинокі мами з дітками, сім’ї, які потрапили у складні життєві ситуації, особа з інвалідністю, або просто одинока людина, яка захворіла і потребує термінової допомоги.

Бердянська райдержадміністрація звертається з проханням!

Якщо вам стало відомо, що під час дії надзвичайного стану та карантинних обмежень хтось з таких людей потрапив у складну ситуацію і потребує уваги, будь ласка, поінформуйте про це соціальні служби району. А саме: зателефонуйте на «гарячу» лінію управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації 3 55 35, або до Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді – тел.7 14 46.   

Закликаємо кожного з вас в таких не простих реаліях сьогодення у повній мірі проявити свою громадянську свідомість і відповідальність.

Давайте відповімо на коронавірус взаємодопомогою і добротою!

 

 

 

  

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.