Звернення до жителів Бердянського району!

Шановні мешканці Бердянського району!

Україна, як і увесь світ, вступила у боротьбу з пандемією коронавірусу. Мобілізовано усі ресурси законодавчої та виконавчої гілок влади, аби максимально зменшити, насамперед для людей, усі ризики і наслідки епідемії.

Безумовно, найбільше навантаження сьогодні на плечах медичних працівників. І кожен з нас, дотримуючись вимог карантину і самоізоляції, допомагає лікарям.

Та крім цього, треба пам’ятати, що поруч з нами живуть люди, які також потребують допомоги.

Це можуть бути не тільки літні люди – бабусі й дідусі, це можуть бути одинокі мами з дітками, сім’ї, які потрапили у складні життєві ситуації, особа з інвалідністю, або просто одинока людина, яка захворіла і потребує термінової допомоги.

Бердянська райдержадміністрація звертається з проханням!

Якщо вам стало відомо, що під час дії надзвичайного стану та карантинних обмежень хтось з таких людей потрапив у складну ситуацію і потребує уваги, будь ласка, поінформуйте про це соціальні служби району. А саме: зателефонуйте на «гарячу» лінію управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації 3 55 35, або до місцевих служб територіальних громад.   

Закликаємо кожного з вас в таких не простих реаліях сьогодення у повній мірі проявити свою громадянську свідомість і відповідальність.

Давайте відповімо на коронавірус взаємодопомогою і добротою!

 

 

 

  

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.