Фестиваль української народної пісні до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

На Бердянщині продовжують вшановувати пам'ять великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Так, 5 березня 2014 року в Осипенківському Будинку культури відбувся Фестиваль української народної пісні, присвячений 200-річчю від дня народження великого Кобзаря. У заході взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Чепурний, який виступив з вітальним словом та відмітив велич і значущість постаті великого поета, актуальність його творчості у будь-які часи.

Учасниками заходу були учні музичних шкіл району, які читали вірші великого Кобзаря, виконували пісні на слова видатного поета, демонстрували музичні композиції та танцювальні номери за мотивами творів Тараса Шевченка. Виступили інструменталісти, зокрема, ансамбль бандуристок. Під час фестивалю у фойє закладу проходила виставка видань творчості видатного сина українського народу. Свято завершилось виступом хору «Вербиченька», яким керує заслужений працівник культури України Леонід Троян. Колектив виконав гімн творчості великого Кобзаря - пісню «Реве та стогне Дніпр широкий». Разом з виконавцями, підвівшись, заспівали всі присутні в залі – школярі, мешканці та гості села Осипенко.

Захід пройшов у творчій, урочистій атмосфері завдяки організаторам фестивалю, зокрема, Осипенківській музичній школі (директор - Лілія Гогунська).

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua