Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

«Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш…»

Триває підготовка до відзначення в районі величної  дати - 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка В рамках виконання завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення цієї події 15.01.2014  відбулось засідання клубу «Берегиня» на тему «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш…».

Як відмітила керівник клубу Л.Пучка, творчість Шевченка, яка має не тільки літературно-мистецьке, а й величезне суспільне значення, є завжди актуальною. Вона стала духовною основою формування сучасної української нації, тому що для українців всіх наступних поколінь Великий Кобзар став могутнім джерелом національної свідомості, символом України, адже усвоїх художніх, поетичних творах він глибоко розкрив душевне багатство українського народу, осмислив минуле, сучасне й майбутнє України.

Учасники заходу згадували життєвий та творчий шляхи Великого Кобзаря,  лунали пісні на слова Тараса Шевченка.

Усі присутні отримали  велике естетичне задоволення та переконались у невмирущості спадщини великого сина українського народу.

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua