Урядова програма "Доступні ліки"

 

«Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш…»

Триває підготовка до відзначення в районі величної  дати - 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка В рамках виконання завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення цієї події 15.01.2014  відбулось засідання клубу «Берегиня» на тему «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш…».

Як відмітила керівник клубу Л.Пучка, творчість Шевченка, яка має не тільки літературно-мистецьке, а й величезне суспільне значення, є завжди актуальною. Вона стала духовною основою формування сучасної української нації, тому що для українців всіх наступних поколінь Великий Кобзар став могутнім джерелом національної свідомості, символом України, адже усвоїх художніх, поетичних творах він глибоко розкрив душевне багатство українського народу, осмислив минуле, сучасне й майбутнє України.

Учасники заходу згадували життєвий та творчий шляхи Великого Кобзаря,  лунали пісні на слова Тараса Шевченка.

Усі присутні отримали  велике естетичне задоволення та переконались у невмирущості спадщини великого сина українського народу.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.