Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої»

Вже дванадцятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої", який присвячується Шевченківським дням. Започатковано цей конкурс Указом Президента України  від 22.03 2002 р. №284 "Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості". Цього року він проводиться в рамках виконання завдань та ініціатив Президента України, направлених на гідну підготовку та святкування 200-річчя від дня народження великого Кобзаря.

Метою конкурсу є сприяння популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей, як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, розвиток її інтелектуального потенціалу, надання державної підтримки юним митцям та заохочення творчої праці їх педагогів.   

Протягом листопада-грудня 2013 року у школах району проходив перший етап конкурсу. В ньому взяли участь 13 учнів 6-11 класів з 10 загальноосвітніх закладів району (Андріївська СРШ, Осипенківська, Успенівська, Дмитрівська, Миколаївська, Андрівська, Старопетрівська, Новопетрівська, Луначарська та Карло-Марксівська ЗОШ).

13 січня поточного року відбулось засідання журі районного етапу конкурсу, на якому визначені переможці  у двох номінаціях – "Література" та "Історія України  і  державотворення".

За оцінкою журі переважна частина робіт відповідає критеріям оцінювання, які закладені в умовах конкурсу. Йдеться, зокрема, про актуальність та повноту розкриття теми, відповідність категоріям, тощо. Рішенням журі переможцями ІІ районного туру Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої" визнані:

у номінації "Література":

Петрюк Олена, учениця 11 класу Осипенківської ЗОШ, викладач – Новосела Т.А.

Псьол Сергій, учень 11 класу Андріївської СРШ, викладач – Яценко Л.В.

Кравченко Анжела, учениця 9 класу Успенівської ЗОШ, викладач – Павленко Л.І.

у номінації "ІсторіяУкраїни  і  державотворення":

Дранко Людмила, учениця 11 класу Новопетрівської ЗОШ, викладач – Добриця М.В.

Георгінова Дар’я, учениця 10 класу Андрівської ЗОШ, викладач – Георгінова О.Д.

Георгієва Діана, учениця 7 класу Луначарської ЗОШ, викладач – Чемагіна С.М.

Роботи 4-х авторів, що визнані переможцями та зайняли І і ІІ місця у номінаціях під час районного етапу конкурсу, буде направлено для участі в обласному турі, де вони конкуруватимуть з роботами ровесників з інших районів області.

Слід зазначити, що протягом всіх дванадцяти років проведення Всеукраїнського конкурсу “Об'єднаймося ж, брати мої” учні шкіл Бердянського району приймають в ньому активну участь. Виконуючи творчі завдання на цей конкурс, діти, з допомогою викладачів, заглиблюються в українську культуру, через сприйняття якої у них виховуються почуття власної гідності, патріотизму, любові до рідної країни, свого народу та його звичаїв.

.
 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua